Прес-реліз Федерації шахів України

СЕАНС ОДНОЧАСНОЇ ГРИ ТА БЛІЦ-ТУРНИР НА ЧЕСТЬ ДНЯ ШАХІВ В УКРАЇНІ

20 липня 2018 року в Києві відбудеться сеанс одночасної гри та бліц-турнір, присвячені Міжнародному Дню шахів та Дню шахів в Україні.

Сеанс на 20 дошках проти аматорів проведуть гросмейстер Володимир Баклан та абсолютна чемпіонка України Юлія Осьмак. Візитки учасників: Юлія Осьмак — міжнародний гросмейстер, майстер спорта України, член національної збірної команди України з шахів, чемпіонка світу з шахів серед дівчат до 12 років (2010), бронзова призерка Чемпіонату Європи у складі збірної команди України, абсолютна чемпіонка України 2017 року; Володимир Баклан — міжнародний гросмейстер, бронзовий призер Всесвітньої шахової Олімпіади та чемпіон командного чемпіонату світу у складі збірної команди України.

Для участі у заході запрошені міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, голова КМДА Віталій Кличко, Президент федерації шахів України Віктор Капустін, президент федерації шахів м. Києва Павло Куфтирєв. Журналісти зможуть взяти інтерв’ю у гостей та учасників сеансу. Час: 20 липня, 11:00. Місце: м. Київ, Парк ім. Тараса Шевченко (шахова альтанка), вул. Терещенківська, 24. У випадку значних опадів змагання пройдуть у приміщенні бібліотеки КНУ імені Шевченка (жовтий корпус). Організатори: Спортивний комітет України, Федерація шахів України, Федерація шахів м. Києва.

Довідки та реєстрація участі у сеансі: sportcomua@gmail.com у турнірі: 096-448-02-43 (Приходько Олександр) prihodkochess@ukr.net

Прес релізСайт Федерації шахів України: http://ukrchess.org.ua/, сайт федерації шахів м. Києва http://kyivchess.com Довідка: Міжнародний день шахів відзначається з 1966 року. Ініціатива створення такого свята належить Всесвітній шаховій федерації (ФІДЕ), що була заснована 20 липня 1924 року у Парижі. Цього дня під її егідою проводяться різноманітні тематичні заходи та змагання. 1 листопада 2011 року Постановою Верховної Ради України «враховуючи вагомі досягнення українських шахістів у змаганнях на міжнародному рівні, з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади і громадських об’єднань до шахового спорту як високоінтелектуального, доступного і наймасовішого виду спорту, забезпечення державної підтримки і розвитку шахів, примноження потенціалу та популяризації шахів серед молоді, зміцнення міжнародного авторитету України завдяки досягненням шахістів» проголошено 20 липня День шахів в Україні. В цьому році відбудеться сьоме святкування Дня шахів в Україні.