Чемпіонат міста Києва з шахів серед юнаків та дівчат віком до 10 років.

Цьогорічний чемпіонат 2018 року серед юнаків та дівчат вперше пройшов в Центрі військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», що у Святошинського району столиці.

Поборотись за звання чемпіона та чемпіонки міста Києва, та за право участі в чемпіонаті України, зібралось 56 хлопчиків та 28 дівчат з провідних шахових клубів, шкіл, секцій, гуртків столиці України: РШШШ «Авангард», ШЦ «Товариш», Шахова школа,  клуб «Гамбіт», «Оболонь-Гросмейстер», «Афіни», «Світогляд», «Каштанчик», ДЮСШ №3, КПДЮ, ЗОСШ №160, ЗОСШ №330, Гімназія №290, ЦВП СВМ «Десантник» та інші.

В результаті напруженої боротьби перше місце серед юнаків, з результатом 7,5 очок з 9, посів Михайло Подольський (ШЦ «Товариш»); друге місце зайняв  Станіслав Ільченко (РШШШ «Авангард»), котрий набрав 7 очок;  а третім, також з результатом  7 очок, став Єгор Синиця (ШЦ «Товариш»).

Серед дівчат найсильнішою шахісткою 2018 року виявилась Єлизавета Марченко (Шахова Школа) котра набрала 8 очок з 9; друге місце, з результатом 7 очок,  посіла Євгенія Торопцева (ДЮСШ №3); а третє місце, також з результатом 7 очок,  виборола Аліна Прочаєва (тр. С. Москалець).

Якщо брати у порівнянні з минулим роком то участників було менше, але як кажуть батьки їм сподобався затишок центру Десантник й можливість спокійного очікування закінчення партій своїх дітей. Недоліком вважали не дуже швидкий інтернет. Але всім сподобалося те що між турами була можливість прогулятися парком або піти поїсти. Отже Чемпіонат Києва вважаю відбувся і пройшов нормально, хоча і був обмежений по часу в підготовці.

Юнаки: http://www.chess-results.com/tnr338278.aspx?lan=12